Zpět na výpis

Nové byty 200 metrů od moře v Toskánsku, Marina di Massa

2 200m
ID: IT0347

Byty v nově postavené budově ležící jen 200 metrů od pláže v Marina di Massa na severu Toskánska…

Čtěte více

9 732 850 Kč

370 000 €

319 351 £

441 720 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji apartmány (75 m²), které se nacházejí v novém bytovém domě jen 200 metrů od moře v Marina di Massa. Apartmány se skládájí z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a 2 koupelen. Byty, které jsou umístěny v přízemí, mají malou soukromou zahradu, byty umístěné ve vyšších patrech mají terasu. Ke každému bytu patří parkovací místo. Marina di Massa leží ve Versilii, která je jako stvořená pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny a na moře, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247