Zpět na výpis

Nové apartmány ve výstavbě s výhledem na pláž v Albufeiře

2 1 ano
ID: PT0215

Nově apartmány ve výstavbě nabízí jak blízkost pláže v Albufeiře, tak vlastní bazén. Mezinárodní letiště Faro je necelých 40 minut jízdy.

Čtěte více

9 237 800 Kč

380 000 €

316 038 £

431 129 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové dvoupokojové byty ve výstavbě, ve velmi prestižní lokalitě u plaže v Albufeiře. Byty disponují dvěma ložnicemi, jednou koupelnou, plně vybavenou kuchyní, klimatizací, elektrickými žaluziemi, terasou, popřípadě balkonem. K bytu rovněž náleží garáž a skladovací místnost. Díky své skvělé poloze v centru města je v blízkosti veškerá občanská vybavenost a služby. Mezinárodní letiště Faro se nachází necelých 40 minut jízdy. Apartmány se cenově pohybují od 380 000 EUR, v závislosti na podlaží, výhledu a rozloze terasy. Přístup k bazénu je jen třešničkou na dortu těchto nově vybudovaných apartmánů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247