Zpět na výpis

Nové apartmány ve vilovém komplexu s výhledem na moře, Murter

2 1 ano 800m
ID: CH0091

Nové apartmány s tradičním dalmatským designem a prostornou terasou s výhledem na ostrovy Kornati se nachází na ostrově Murter…

Čtěte více

7 170 250 Kč

290 000 €

249 974 £

306 526 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nově postavený a exkluzivní komplex apartmánů a vil nabízí možnost koupit luxusní nemovitost s panoramatickým výhledem na moře v blízkosti centra na ostrově Murter. Apartmány se nacházejí ve skvělé lokalitě, ve vyvýšené poloze nad městem a jen asi 800 m od dvou krásných písečných pláží. Celkem zde bude postaveno 6 vil s apartmány. V současné době už jedna z vila byla dokončena a slouží jako vzorový dům, zbylé vily jsou v různých fázích výstavby.

K dispozici jsou apartmány o ploše 80 m2 se 2 ložnicemi, koupelnou, moderním otevřeným obývacím pokojem s kuchyní a jídelním koutem a velkou terasu s panoramatickým výhledem. Přístup do vil je snadný po asfaltové silnici a u vchodu je rampa s video monitorem. Všechny vily jsou rozděleny kamennými zdmi a zeleným plotem, který zajišťuje maximální soukromí. Všechny apartmány ve vile v přízemí mají velký bazén. V tuto chvíli je stále možné koupit samostatné byty nebo koupit celou vilu s bazénem jako vynikající investici. Vzhledem k vysoce kvalitní konstrukci má zařízení vysokou úroveň energetické účinnosti kategorie „A“, která udrží náklady na minimu. Centrum obce je vzdáleno 700 m. Moře / pláž je 800 m. Letiště Split je vzdáleno 55 km.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247