Zpět na výpis

Nové apartmány v půvabné lokalitě u Tauplitzu, Bad Mitterndorf

1-3
ID: AT0040

Nový projekt krásných apartmánů v půvabné lokalitě Bad Mitterndorf a jen necelých 10 minut jízdy od sjezdovek v Tauplitzu...

Čtěte více

3 937 140 Kč - 5 632 740 Kč
145 820 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové, jižně orientované apartmány se nacházejí v prestižní lokalitě v Bad Mitterndorf na slunném místě s krásným výhledem na hory. Celý projekt sestává celkem ze 3 domů, v každém bude celkem 7 apartmánů. Apartmány budou dokončeny v říjnu 2017. Jedná se o energeticky úsporné budovy s nízkými provozními náklady. Vleky a sjezdovky v Tauplitzu jsou dostupné do 10 minut autem. Běžkařská trasa se nachází jen 100 metrů od projektu. Autobusová zastávka bude přímo před domem. Plochy apartmánů jsou od 47 do 74 m². Apartmány mají obývací pokoj, kuchyň, 1 až 3 ložnice a koupelnu. Některé byty s 1 a se 2 ložnicemi mají navíc galerii přístupnou po schodišti z obývacího pokoje, kterou je možné využít jako další prostor na spaní nebo jako relaxační zónu. V ložnicích a v obývacím pokoji jsou dřevěné podlahy. Ve zbytku bytu je na podlaze dlažba. K vybavení také patří podlahové vytápění, trojitá skla v oknech, terasa nebo balkon, skladovací prostor a parkovací stání (možno i kryté). Možnost klientských změn. Bez nutnosti pronajímat. Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247