Zpět na výpis

Nové apartmány v první linii u pláže v Lido di Jesolo

1-3 1 ano 20m
ID: IT0593

Apartmány k prodeji nebo investici ve fantastickém projektu s hotelovými službami a mnoha dalšími výhodami v první linii u pláže v Lido di Jesolo...

Čtěte více

6 658 200 Kč - 66 582 000 Kč

270 000 € - 2 700 000 €

240 995 £ - 2 409 946 £

260 442 $ - 2 604 420 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Exkluzivní nabídka! Domus Global vám představuje nový projekt v oblasti Lido di Jesolo. V první linii u soukromé pláže se nachází rezidence, ve které je umístěno 70 apartmánů o čtyřech různých velikostech: 55 m2, 70 m2, 90 m2 a 180 m2. Apartmány budou 1 až 3 ložnice a jejich ceny budou začínat na 270 000 EUR. Apartmány jsou ve výstavbě a jejich předpokládané dokončení se očekává na jaře roku 2020. Všechny byty budou vybaveny exkluzivním designovým nábytkem a koupelny podlahovým vytápěním. Stavba bytů bude provedena s citem pro každý detail. Budou opatřeny prostornými balkony a terasami a jejich součástí bude i parkovací místo v podzemní garáži (pro každý apartmán jedno stání). Projekt je umístěn v soukromé rezidenci s hotelem poskytujícím veškeré služby. Tento hotel byl navržen světově proslulým americkým architektem a snaží se navodit půvab a atmosféru Miami u Jaderského moře. Hotel nabízí welness centrum na ploše 1 500 m2 s vnitřními a venkovními vyhřívanými bazény a vyhřívanou vířivkou. Bude zde fungovat i služba na hlídání dětí. Dále zde najdete bar na soukromé pláži a v neposlední řadě hotel nabídne i vynikající kuchyni. Součástí kondominia budou i společné prostory a soukromé zahrady, každá s vlastním přívodem vody. Jako majitel apartmánu v této rezidenci budete mít zvláštní výhody a přístup k řadě exkluzivních hotelových služeb, a to od vynikající restaurace, po využití welness a lázeňského centra, včetně úklidových služeb. Tato rezidence se nachází nedaleko od letiště v Benátkách a bude mít vlastního správce. Budova, ve které se apartmány nacházejí, má 9 podlaží, z nichž jedno je podzemní. V přízemí se nachází jídelna hotelu, která je propojená se stávajícími objekty hotelu a technickým zázemím hotelu. Byty na prodej se nacházejí v části budovy od poloviny 3. patra do podkroví. Každé standardní patro má 11 bytů různé velikosti, zatímco podkroví, které je menší, obsahuje 5 podkrovních bytů. Projekt nabízí 3 kombinace pronájmu a vlastního užití, jedna z variant nabízí i možnost volit garantovaný výnos po dobu první 5 let (v kombinaci s vlastním užitím 3 týdny mimo hlavní sezónu). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528