Zpět na výpis

Nové apartmány v oblasti Madonna di Campiglio

2-3
ID: IT0969

Nový projekt apartmánů v Madonna di Campiglio

Čtěte více

9 122 350 Kč - 11 094 750 Kč

370 000 € - 450 000 €

322 869 £ - 392 679 £

365 713 $ - 444 786 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V městečku Carisolo, jen 1.2km od lanovky v lyžařské oblasti Madonna di Campiglio nabízíme ke koupi krásné apartmány ve zbrusu novém projektu ve výstavbě. Dokončení v létě 2022.

POLOHA :Lyžařská oblast Campiglio Dolomiti di Brenta nabízí přes 150km perfektně upravených a plně propojených terénů pro lyžaře všech úrovní. Okolní vrcholky Dolomitů nabízejí různorodá, ale vždy nádherná panoramata. Tento region je také velmi oblíbený mimo lyžařskou sezónu, kdy se stává rájem pro pěší turisty a cyklisty. Jezero Garda je jednoduše dosažitelné s širokou nabídkou vodních sportů.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento zcela nový projekt sází na italskou eleganci, kvalitu materiálů a respekt k životnímu prostředí (energetická třída A). Budova bude rozložena na 3 podlažích plus sklep s garážemi, odkud bude přístup nahoru schodištěm nebo výtahem. Na každém podlaží budou vytvořeny dva apartmány, takže celkově zde vznikne 6 apartmánů. Ke každému apartmánu bude patřit jedno podzemní a jedno venkovní parkovací místo. Přízemní apartmány budou mít soukromé zahrádky a apartmány v patrech budou disponovat balkony. Každý apartmán bude mít velký a světlý obývací pokoj, jídelnu a kuchyni, 2 nebo 3 ložnice a 1 nebo 2 koupelny. Na přání klienta je možno objednat nábytkový balíček.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528