Zpět na výpis

Nové apartmány v klasickém alpském stylu v Rußbachu

2
ID: AT0082

Zcela nové apartmány v malebné alpské vesničce Rußbach v lyžařské oblasti Dachstein West a s dobrou dostupností do lyžařské oblasti Ski Amadé. Byty jsou určeny k turistickému pronájmu se zajímavým výnosem a možností vlastního užítí...

Čtěte více

8 336 250 Kč - 13 414 950 Kč

325 000 € - 523 000 €

278 070 £ - 447 478 £

382 485 $ - 615 506 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt apartmánů se nachází v idylické alpské vesnici Rußbach pouze 7 minut chůze od vleků. Rußbach leží v srdci lyžařské oblasti Dachstein West s více než 140 km dokonale upravených sjezdovek a v blízkosti lyžařských středisek Ski Amadé, které se dohromady pyšní více než 760 km sjezdovek. Oblast Dachstein West, obklopena majestátními vysokohorskými vrcholy a uprostřed nedotčené přírody, je vskutku celoroční destinací pro všechny milovníky zimních i letních sportů nebo rodiny s dětmi s celou škálou aktivit od lyžování, přes snowboarding, turistiku, jízdu na kole, koupání v jezeře až po golf. Přímo v obci je přírodní koupaliště s aquaparkem, nicméně jezera v oblasti Salzkammergut jsou odtud jen kousek jízdy autem. Vesnice má klidnou atmosféru, ale najdete tam vše, co potřebujete, včetně supermarketu, malých obchodů a restaurací. Nachází se méně než hodinu jízdy od Salcburku, z Prahy se sem dostanete autem během necelých 5 hodin.

K dispozici jsou 2 apartmány:

Apartmán Top 1A v přízemí o ploše 51,00m² s terasou/zahradou, cena 325 000 EUR +DPH včetně veškerého zařízení a 2 parkovacích míst venku a sklepa. Byt má 2 ložnice, 2 koupelny, WC a obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Apartmán Top 2 v prvním patře o ploše 82m² s terasou/balkónem. Cena 523 000 EUR + DPH včetně veškerého zařízení, 1 parkovacího místa a 1 krytého parkovacího místa. Byt má 2 ložnice, 2 koupelny, WC a obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Lyžařské apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu s možností vlastního užívání majitelem po několik týdnů v roce.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247