Zpět na výpis

Nové apartmány v Cala d’Or na Mallorce

2 2 1 000m
ID: SP0601

Nové moderní klimatizované apartmány se 2 bazény a parkovacím místem v Cala d’Or na jihovýchodním pobřeží Mallorky, 45 minut od letiště Palma...

Čtěte více

6 312 960 Kč

256 000 €

217 127 £

270 710 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto nové prostorné a moderní apartmány se nachází v Cala d’Or na jihovýchodním pobřeží Mallorky. Toto letovisko s malými rybářskými přístavy a bezpočtem úžasně krásných zátok, jako je Cala Mondragó, Calo d´ Es Pou nebo Cala Esmeralda, se může pochlubit krásnými křišťálově čistými vodami. Cala d’Or je vzdálena jen 45 minut od letiště v Palmě s denním spojením do evropských hlavních měst a kontinentálního Španělska.

Při stavbě apartmánů byla zachována středomořská architektura a v interiérech převládá bílá barva. Rezidence je obklopena prostornými zahradami s původní flórou a 2 společnými bazény, kde lze maximálně využít příjemného ostrovního klimatu.

Užitná plocha apartmánů je 61,35 m2 a skládají se z 2 ložnic (z toho jedna s vlastní koupelnou), další koupelny a obývacího pokoje s kuchyní a se vstupem na terasu. Přízemní apartmány mají velké terasy se soukromou verandou a zahradou, apartmány ve vyšších patrech budou mít terasy a pěkný výhled do krajiny na upravené společné zahrady a bazény. Byty jsou klimatizované a vybavené na vysoké urovni. Každý apartmán má venkovní parkovací místo.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247