Zpět na výpis

Nové apartmány u jezera a pláže, Ossiacher See

1-4 ano 100m
ID: AT0072

Zcela nové apartmány se budou pyšnit jedinečnou polohou jen minutu chůze od pláže a zároveň 5 minut jízdy od sjezdovek u korutanského jezera Ossiach...

Čtěte více

3 297 885 Kč - 12 756 935 Kč

129 000 € - 499 000 €

114 240 £ - 441 906 £

146 925 $ - 568 339 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nové apartmány u jezera Ossiach vzniknou kompletní přestavbou a renovací stávajícího hotelu, k němuž bude ještě připojena novostavba. Byty jsou určeny k volnočasovému bydlení – tedy bez povinnosti pronájmu, nicméně je možné je pronajímat. O pronájem se bude v případě zájmu starat profesionální agentura, která bude zajišťovat kompletní servis pro hosty. Poloha objektu nabízí mnoho aktivit jak v zimní sezóně, kdy je možné si zalyžovat ve středisku Gerlitzen s více než 40 km sjezdovek ležící jen 5 minut jízdy od nemovitosti. V létě je zase možné koupání v jezeře - pláž je jen 1 minutu chůze od budovy. Dále lokalita nabízí nespočet cyklostezek, turistické stezky, tenisové kurty, golfové hřiště nebo termální lázně. Město Villach s velkým obchodním centrem je dostupné během 12 minut. Celkem v projektu bude k dispozici 16 apartmánů s plochami od 28 do 130 m² a 1 až 4 ložnicemi. V nové přístavbě bude 8 apartmánů, dalších 8 pak vznikne kompletní rekonstrukcí stávající budovy. Byty budou mít terasy, balkony nebo předzahrádky. Budou mít výhled buď na jezero nebo na okolní hory. V ceně bytu je zahrnuto parkovací stání. V ceně není vybavené bytu. V této fázi stavby jsou možné klientské změny. Stavba započne na jaře 2018 a bude dokončena v létě 2019. KUPUJÍCÍ NEPLATÍ PROVIZI!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247