Zpět na výpis

Nové apartmány u jezera a pláže, Ossiacher See

1-4 ano 100m
ID: AT0174

Zcela nové apartmány se budou pyšnit jedinečnou polohou jen minutu chůze od pláže a 5 minut jízdy od sjezdovek u korutanského jezera Ossiach...

Čtěte více

4 773 600 Kč - 23 868 000 Kč

180 000 € - 900 000 €

162 506 £ - 812 528 £

218 832 $ - 1 094 160 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové apartmány u jezera Ossiach vzniknou kompletní přestavbou a renovací stávajícího hotelu, k němuž bude ještě připojena novostavba. Byty jsou určeny k volnočasovému bydlení – tedy bez povinnosti pronájmu, nicméně je možné je pronajímat. O pronájem se bude v případě zájmu starat profesionální agentura, která bude zajišťovat kompletní servis pro hosty. Poloha objektu nabízí mnoho aktivit jak v zimní sezóně, kdy je možné si zalyžovat ve středisku Gerlitzen s více než 40 km sjezdovek ležící jen 5 minut jízdy od nemovitosti nebo zabruslit na nedalekém (také cca 5 minut jízdy autem) zimním stadionu. V létě je zase možné koupání v jezeře - pláž je jen 1 minutu chůze od budovy. Pláž je veřejná, je možné pořídit si celoroční vstupenku (cca 50 EUR na osobu). Dále lokalita nabízí nespočet cyklostezek, turistické stezky, tenisové kurty, golfové hřiště nebo termální lázně. Lokalita je také skvěle občansky vybavená – jsou zde 2 pizzerie, bar u jezera, noční klub, banka, pošta, lékárna, pekařství, květinářství atd. Město Villach s velkým obchodním centrem je dostupné během 12 minut. V blízkosti projektu vede jednokolejová a málo frekventovaná železnice a nádraží se spojením do Villachu je jen 5 minut chůze od projektu. Velkou výhodou je, že z ČR do Villachu je možné dojet autobusovou linkou nebo vlakem. Celkem v projektu bude k dispozici 60 apartmánů s plochami od 47 do 65 m² a penthousy o plochách od 75 do 120 m². Byty je také možné v tuto chvíli spojovat. Všechny byty budou mít terasy, balkony nebo předzahrádky, každý byt také bude mít parkovací místo v podzemní garáží, která bude přístupná výtahem. Byty je možné vybavit saunou nebo infrasaunou. Byty také budou mít výhled na jezero. PRODEJ ZAČNE NA PODZIM 2020 (předpokládaná dostavba v roce 2022), pro více informací nás, prosím, kontaktujte a zajistěte si nemovitost a nejširší výběr mezi prvními. Již v tuto chvíli je možné navštívit pozemek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247