Zpět na výpis

Nové apartmány přímo u moře na Costa Blanca

2 1 ano 50m
ID: SP0444

Nové apartmány v první linii u pláže ve Villajoyosa…

Čtěte více

6 723 000 Kč - 8 208 000 Kč
249 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové byty se nacházejí v rezidenčním komplexu, který leží hned v první linii na pláži ve Villajoyosa na Costa Blanca. V nabídce jsou byty se dvěma ložnicemi, které stojí od 249 000 Euro, a byty se třemi ložnicemi, které stojí od 304 000 Euro. Apartmány jsou bohatě vybavené, naleznete zde klimatizaci, spotřebiče, vestavěné skříně atd. K dispozici jsou společné zahrady, bazén, parkovací místo nebo dětský koutek. Z apartmánů je úžasný výhled na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247