Zpět na výpis

Nové apartmány přímo na sjezdovce

1-3 1
ID: AT0016

Výjimečný nový projekt luxusních apartmánů s výnosem z nájmu přímo u lanovky na sjezdovce v Hinterglemmu

Čtěte více

10 775 000 Kč - 36 720 000 Kč
399 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento zajímavý komplex vzniká přímo na sjezdovce v centru Hinterglemmu, jednoho z největších rakouských lyžařských středisek. Jedná se o rezidenci skládající se z apartmánů s 1-3 ložnicemi o ploše 50- 250m2, která je napojena na 4-hvězdičkový hotel a majitelé apartmánů mohou využívat veškeré jeho facility. Sem patří nejen nádherný bazén na střeše s výhledem na hory, spa, servis na hlídání dětí nebo služby concierge a samozřejmě výborná hotelová restaurace. Apartmány, ve kterých budou užity velmi kvalitní materiály, budou plně vybavené. V době, kdy nebudou apartmány využívat sami, budou apartmány pronajaty turistům. Tento pronájem bude majiteli bytu přinášet výnosy po odečtení většiny nákladů bytu ve výši až 6%. Navíc, při tomto pronájmu je možné ušetřit DPH při koupi. Lze si vybrat z garantovaného nebo skutečného výnosu z pronájmu. Celý komplex bude dokončen na jaře roku 2016, většina bytů je již prodána. KUPUJÍCÍ NEPLATÍ REALITNÍ PROVIZI!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247