Zpět na výpis

Nové apartmány na tureckém Kypru v Esentepe

1-3 1 ano
ID: NC0003

Čtěte více

1 690 698 Kč

65 341 €

57 986 £

76 502 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento projekt nových bytů se nachází na východním pobřeží ostrova a nabízí krásný výhled na Středozemní moře. Byty jsou postaveny s moderním designem a celá stavba je provedena ve vysoké kvalitě. V nabídce jsou 3 druhy apartmánů se 2-4 pokoji. Apartmány lze koupit buď dokončené nebo těsně před dokončením s výběrem různých materiálů. Je možná hypotéka na 75% hodnoty apartmánu se splatností do 10 let. V komplexu je bazén, minigolf a restaurace. Komplex je 20kkm od golfového hřiště a od sportovního přístavu, Komplex je dostupný z několika mezinárodních letišť.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247