Zpět na výpis

Nové apartmány na pláži v Lido di Jesolo

2 1 ano 250m
ID: IT0643

Nově postavené byty s bazénem jen 250m od moře v Lido di Jesolo

Čtěte více

5 250 960 Kč

198 000 €

178 756 £

240 715 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zcela nový elegantní komplex s fantastickými dvouložnicovými apartmány jen 250m od moře, v klidné zóně u Piazza Milano. Ke komplexu bude patřit krásný bazén. Byty jsou nyní k prodeji a dle developera budou připraveny k nastěhování ještě v průběhu roku 2019. Apartmány se nacházejí v přízemí a v druhém patře a skládají se z prostorného obývacího pokoje propojeného s kuchyní, odkud bude východ na terasu s krásným výhledem. V zadní části bytu dále najdete 2 ložnice a moderní koupelnu. Vše bude vystaveno a vybaveno v elegantním minimalistickém stylu. K jednotce patří parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247