Zpět na výpis

Nové apartmány na Mallorce

2 1 800m
ID: SP0539

Krásné 2 ložnicové apartmány ve středomořském stylu v Cala d'Or…

Čtěte více

5 425 200 Kč - 7 521 300 Kč

220 000 € - 305 000 €

186 593 £ - 258 686 £

232 642 $ - 322 526 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový developerský projekt 2 ložnicových apartmánů v čistém, středomořském stylu. Převládající barvou je zde bílá, která tvoří krásný kontrast se zelení, jež apartmány obklopuje. Jedná se především o krásné zahrady s místní středomořskou florou doplněné o bazén, který poskytuje příjemné osvěžení ve slunečných dnech. V oblasti přízemí jsou apartmány opatřeny velkou terasou, privátní verandou a zahradou. Střešní byty mají zase soukromé solárium s nádherným výhledem. Apartmány jsou postaveny v moderním, minimalistickém stylu s důrazem na detail. Byly vybudovány společností s více než padesátiletou praxí v oblasti stavebnictví. To samo o sobě vypovídá o kvalitě a preciznosti, s jakou byla stavba provedena. Developer myslel i na rozložení prostoru podle nejnovějších moderních trendů. Najdete zde 2 ložnice a rozsáhlý obývací pokoj s integrovanou kuchyní a terasou, díky které je celý prostor světlý a plný slunce. Každý z apartmánů má své vlastní parkovací místo. Rezidenční komplex se nachází na jihovýchodním pobřeží Mallorky v oblasti Cala D´Or, jen pár metrů od stejnojmenného přístavu a jachtařského klubu. Tato atraktivní poloha je ideálním místem, kde si můžete vychutnat středomořskou kuchyni na některé z teras prestižních restaurací a zároveň vyzkoušet některé z námořních aktivit. Milovníky golfu potěší nedaleké 18ti jamkové golfové hřiště. V městečku Cala d´Or najdete veškeré vyžití od butiků, restaurací s terasami, barů a obchůdků až po promenády, nádherné pláže a zátoky jako je Cala Mondragó, která byla prohlášena za národní park, nebo Calo d’Es Pou či Cala Esmeralda s křišťálově čistými vodami.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247