Zpět na výpis

Nové apartmány na Mallorce

2 1 800m
ID: SP0539

Krásné 2 ložnicové apartmány ve středomořském stylu v Cala d'Or…

Čtěte více

5 879 500 Kč - 8 151 125 Kč

220 000 € - 305 000 €

200 892 £ - 278 509 £

260 328 $ - 360 909 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový developerský projekt 2 ložnicových apartmánů v čistém, středomořském stylu. Převládající barvou je zde bílá, která tvoří krásný kontrast se zelení, jež apartmány obklopuje. Jedná se především o krásné zahrady s místní středomořskou florou doplněné o bazén, který poskytuje příjemné osvěžení ve slunečných dnech. V oblasti přízemí jsou apartmány opatřeny velkou terasou, privátní verandou a zahradou. Střešní byty mají zase soukromé solárium s nádherným výhledem. Apartmány jsou postaveny v moderním, minimalistickém stylu s důrazem na detail. Byly vybudovány společností s více než padesátiletou praxí v oblasti stavebnictví. To samo o sobě vypovídá o kvalitě a preciznosti, s jakou byla stavba provedena. Developer myslel i na rozložení prostoru podle nejnovějších moderních trendů. Najdete zde 2 ložnice a rozsáhlý obývací pokoj s integrovanou kuchyní a terasou, díky které je celý prostor světlý a plný slunce. Každý z apartmánů má své vlastní parkovací místo. Rezidenční komplex se nachází na jihovýchodním pobřeží Mallorky v oblasti Cala D´Or, jen pár metrů od stejnojmenného přístavu a jachtařského klubu. Tato atraktivní poloha je ideálním místem, kde si můžete vychutnat středomořskou kuchyni na některé z teras prestižních restaurací a zároveň vyzkoušet některé z námořních aktivit. Milovníky golfu potěší nedaleké 18ti jamkové golfové hřiště. V městečku Cala d´Or najdete veškeré vyžití od butiků, restaurací s terasami, barů a obchůdků až po promenády, nádherné pláže a zátoky jako je Cala Mondragó, která byla prohlášena za národní park, nebo Calo d’Es Pou či Cala Esmeralda s křišťálově čistými vodami.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247