Zpět na výpis

Nové apartmány bez povinnosti pronájmu ve slunném Tamswegu

1-2
ID: AT0075

Nový projekt světlých a slunných apartmánů v klidném městečku Tamsweg uprostřed biosférické rezervace v oblastu Lungau. Byty jsou bez povinnosti pronájmu...

Čtěte více

4 186 397 Kč - 5 533 418 Kč

162 232 € - 214 432 €

142 249 £ - 188 020 £

185 534 $ - 245 232 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově vznikající projekt apartmánů se nachází na slunném místě ve městečku Tamsweg s veškerou vybaveností a službami. Centrum města je pěšky jen 10 minut od projektu. Tamsweg leží uprostřed biosférické rezervace Lungau. Cca 15 minut autem je lyžařské středisko St. Margarethen im Lungau s napojením na lyžařskou oblast Katschberg. Během asi 15 minut se autem také dostanete k další oblasti St. Michael im Lungau. Velká lyžařská oblast Obertauern s více než 100 km sjezdovek je dostupná autem během cca 20 minut. Nicméně tato oblast stojí za návštěvu i během léta, kdy se nabízí nespočet aktivit jako turistika, cykloturistika, rafting, paragliding, jízda na koni a další. V Tamswegu je k dispozici vnitřní i venkovní bazén a během 45 minut je možné se dostat k jednomu z teplých korutanských jezer. V projektu budou apartmány s plochami od 60 do 71 m² s jednou až dvěma ložnicemi. Všechny apartmány mají slunné terasy a předzahrádky s jihozápadní orientací. Ke každému apartmánu náleží prostorný skladovací prostor. K apartmánu je možné přikoupit parkovací místo v podzemní garáži. Všechny byty jsou bezbariérové, v projektu je výtah. Při stavbě byly použity vysoce kvalitní materiály včetně moderních technologií jako je vytápění pomocí tepelného čerpadla v kombinaci s fotovoltaickým systémem nebo podlahové vytápění. Apartmány není povinné pronajímat, ale je to samozřejmě možné.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247