Zpět na výpis

Nové apartmány bez povinnosti pronájmu, Hollersbach

2-4
ID: AT0042

Tyto zcela nové apartmány k prodeji se nacházejí u sjezdovky. Představují ideální volbu pro ty, kteří nechtějí svou nemovitost v Rakousku pronajímat...

Čtěte více

10 858 750 Kč

425 000 €

373 602 £

505 035 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmány vznikají ve vyvýšené, slunné a panoramatické poloze blízko centra půvabné, tradiční alpské vesničky Hollersbach v oblasti Pinzgau. Přímo u objektu bude možné si nasadit lyže a dojet k nejbližším sjezdovkám. Hollersbach je součástí kizbuehelské oblasti se 170km propojených sjezdovek. Jen pár minut jízdy je i oblast Brambergu, kde je dalších 80km sjezdovek. V zimě je zde i osvětlená sáňkařská dráha a 220km běžeckých tratí. Těchto 11 apartmánů o plochách 67- 160m2 s balkóny orientovanými na jih bude v srdci národního parku Hohe Tauern, který nabízí mnoho kilometrů turistických tras pro pěší i horská kola. Dále jsou zde alpská jezera ke koupání a golfové hřiště. Apartmány se 2 ložnicemi začínají od 425 000 EUR, se 3 ložnicemi od 530 000 EUR a se 4 ložnicemi od 850 000 EUR. Mají vždy 2 parkovací místa a externí úložný prostor. Apartmány jsou prodávány bez nábytku. Je možné přikoupit balíček nábytku navržený interiérovým designérem. Celkové provedení je z velmi kvalitních materiálů s důrazem na komfort. V bytech je topení v podlaze, některé budou mít vlastní saunu. Apartmány mohou být pronajímány profesionální agenturou, která zajišťuje veškerý pronájem, údržbu a úklid objektu. Je možné i nepronajímat vůbec, a mít tak byt jen k vlastnímu užití. V tom případě je nutné k ceně připočíst DPH 20%. Dokončení před zimou 2017/18.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247