Zpět na výpis

Nová vila se zahradou ve Forte dei Marmi

4 150m
ID: IT0259

Novostavba luxusní vily se zahradou v těsné blízkosti pláže…

Čtěte více

98 496 000 Kč

3 800 000 €

3 362 556 £

4 424 400 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Půvabná vila, která spojuje luxus a jednoduchost je umístěna u jedné z hlavních ulic Forte dei Marmi, v ideální poloze 150 metrů od pláže a asi 500 metrů od centra tohoto známého letoviska. Nově postavená vila má přízemí, první patro a půdu. Skládá se z prostorného obývacího pokoje, kuchyně, komory a dalšího pokoje s koupelnou v přízemí, 3 ložnic a 3 koupelen v prvním patře a dalšího pokoje s koupelnou na půdě. Vila je postavena v klasickém stylu, ale má všechny moderní vymoženosti (např. energetická třída B). Vila je v zahradě s možností postavit malý bazén nebo jacuzzi pro letní osvěžení. Dům má 200m², pozemek má 730m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247