Zpět na výpis

Nová vila s výhledem na moře, Podgora

4 1 ano 1 200m
ID: CH0067

Nová moderní vila na prodej na úžasném, panoramatickém místě s neopakovatelným výhledem na moře a s bazénem v oblíbené lokalitě na Makarské riviéře...

Čtěte více

15 022 000 Kč

580 000 €

500 867 £

698 048 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nová vila se nachází na klidném místě ve městečku Podgora a má nádherný panoramatický výhled na moře, které je vzdálené 1200 m.

Plocha vily je 260 m², plocha pozemku je 500 m².

V přízemí je obývací pokoj s kuchyní a jídelnou (60 m²), koupelna, schodiště do prvního patra a velká, jižně orientovaná terasa s bazénem (32 m²) a s panoramatickým výhledem na moře a ostrovy. V patře jsou 3 ložnice, z toho jedna se samostatnou koupelnou. Dvě ložnice mají francouzská okna a ze třetí se vstupuje na prostornou terasu s pergolou a s úžasným výhledem na moře. V podkroví je jedna ložnice se samostatnou koupelnou se sprchou. Z této ložnice se vstupuje na velkou terasu (27 m²), která nabízí také panoramatický výhled. Všechny pokoje mají podlahové vytápění a jsou klimatizované. Dům má solární panely na ohřev vody. Je plně vybaven vysoce kvalitním nábytkem a spotřebiči.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247