Zpět na výpis

Nová vila s výhledem na moře, Korčula

4 1 ano 10m
ID: CH0057

Nová třípatrová vila s bazénem a zahradou s úchvatným výhledem na moře ze všech pokojů na ostrově Korčula...

Čtěte více

19 087 500 Kč

750 000 €

633 232 £

870 224 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásnou novou vilu s bazénem, která se nachází jen 10 metrů od moře v zátoce Prigradica na ostrově Korčula. Jedinou nevýhodou této nemovitosti je, že nemá vlastní kotviště, tudíž cesta k ní je možná jen trajektem z pevniny. Nemovitost díky své poloze nabízí nádherné výhledy na moře. Vilu obklopuje pěkný pozemek 380 m2. Vila se skládá ze 3 pater a má užitnou plochu 200 m2. Přízemí je spojeno s prvním poschodím schodištěm a nachází se zde dvě garáže a komora. V prvním patře se nachází velký obývací pokoj s luxusně vybavenou kuchyní a velký jídelní kout. Je odsud úchvatný výhled na moře. Toto patro má tři terasy: jedna z nich má bazén s vodopádem a středomořskými rostlinami a druhá terasa má otevřenou letní kuchyň s jídelnou a krbem. Dále zde ještě najdete jednu ložnici, koupelnu, toaletu a prádelnu. Do dalšího patra vede schodiště. Jsou zde 3 ložnice, každá se samostatnou koupelnou a toaletou. Každý pokoj má krásný výhled na moře a největší pokoj má vlastní balkon. Po technické stránce jsou všechny pokoje v domě klimatizované a v celém místě je ústřední topení vedoucí z krbu usazeného v prvním patře. Dům je kompletně dokončen, vybaven kvalitními spotřebiči a luxusním nábytkem Ostrov Korčula bývá nazýván Muzeem pod širým nebem. Od ostrova Hvar je oddělen Korčulským průlivem. Najdete zde mnoho historických památek včetně starobylého města Korčula, kde se pořádají atraktivní rytířské hry s meči. Jen pár kilometrů od nemovitosti se nachází druhé největší město na ostrově Blato proslulé výborným vínem.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247