Zpět na výpis

Nová vila s bazénem v Camaiore

4-5 1 7 500m
ID: IT0629

Krásná nová vila s bazénem a velkým pozemkem v Camaiore...

Čtěte více

29 233 000 Kč

1 150 000 €

987 735 £

1 393 109 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji tuto krásnou novou vilu s bazénem a velkým pozemkem, která se nachází v krásném toskánském městečku se středověkým opevněním Camaiore, zhruba 7,5 km od nejbližšího přímořského letoviska Lido di Camaiore. Vila má jednu podkrovní místnost a náleží k ní i pěkná přístavba. Užitná plocha hlavního domu má přibližně 250 m2 a je propojena krásným kamenným schodištěm. V přízemí, kde byla položena krásná terakotová podlaha, je umístěn velký obytný prostor, který začíná vybavenou kuchyňskou linkou s poloostrovem se všemi spotřebiči a pokračuje jídelním koutem a útulným obývacím prostorem s krbem. Na protější straně, vedle kuchyně, se nachází prádelna / spíž, koupelna s oknem a sprchou a přístup ke studiu. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové ložnice, z nichž každá má vlastní koupelnu a 2 dvoulůžkové ložnice bez koupelny. Nachází se zde ale další samostatná koupelna se sprchovým koutem. Ve druhém a posledním patře se nachází další místnost sloužící jako pracovna/studio a malá koupelna. Pozemek má zhruba 5 000 m2 a nachází se na něm bazén s lehátky, živý plot, relaxační zóny, okrasné stromy, olivovníky a dostatek místa pro parkování. Camaiore je krásné historické město s opevněním ze 13. století, které se nachází v provincii Lucca. Pisa je odsud vzdálena 34 km, Florencie 112 km, Livorno, odkud vyjíždějí trajekty na Sardinii a Korsiku,jen 54 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247