Zpět na výpis

Nová vila s bazénem a výhledem na moře v Palau

4 1 ano
ID: IT1287

Luxusní vila s bazénem v Palau na prodej - blízko Porto Cervo a letiště v Olbii

Čtěte více

25 415 000 Kč

1 000 000 €

856 618 £

1 074 585 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Luxusní kamenná vila se nachází v dominantní vyvýšené poloze s panoramatickým výhledem na krajinu a moře jen 4km od příjemného letoviska Palau na severovýchodní Sardinii. Vila disponuje naprostým soukromím díky velkému pozemku o rozloze asi 21800m2. Na zahradě je umístěn velký bazén s relaxační zónou a dům je zabezpečen elektrickou bránou a videokamerou. Vila se rozkládá na dvou úrovních a nabízí sluncem zalité luxusní prostory v minimalistickém stylu s nápaditými prvky odrážející sardinské tradice. V přízemí jsou umístěny 3 ložnice, 4 koupelny, působivý obývací pokoj s krbem, kuchyně a zastřešená veranda ideální pro venkovní stolování. Suterén je tvořen dalšími dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami. Dále zde najdete velmi praktický vinný sklípek s kuchyní a prádelnou. Lokalita Palau je ideální pro ty, kteří chtějí být blízko pulzujících středisek jako například Porto Cervo a krásných písečných pláží.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528