Zpět na výpis

Nová vila přímo na pláži, Carovigno

2 ano 10m
ID: IT0264

Krásná nová vila přímo v první linii u moře v Apulii…

Čtěte více

11 880 000 Kč
440 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato pouhých 5 let stará vila se nachází přímo u moře na malém, cca. 10 metrů vysokém útesu nad ním. Z útesu je přístup do moře na koupání, mezi útesy jsou malé písečné plážičky, větší pláž se slunečníky je asi 5 minut chůze. Vila, která je polovinou dvouvily, je v klidné vilové čtvrti malé přímořské vesničky a do 10 minut chůze od ní se nachází obchody a restaurace. Protože je vila v první linii u moře, je na něj výhled ze všech pokojů a ze zahrádky. Vila má 2 patra. V přízemí je obývací pokoj, moderní kuchyně, koupelna a velká terasa, v prvním patře jsou 2 ložnice, další koupelna a balkón. Vila se nachází 1 hodinu jízdy autem od letiště v Bari a 20 minut jízdy od letiště v Brindisi. Plocha nemovitosti: 120m² dům, 350m² zahrada
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247