Zpět na výpis

Nová rezidence v Lido di Jesolo

2 1 1 000m
ID: IT1002

Nový projekt apartmánů s bazénem v klidné části Lido di Jesola

Čtěte více

7 771 050 Kč - 8 017 750 Kč

315 000 € - 325 000 €

267 949 £ - 276 455 £

336 890 $ - 347 585 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Zbrusu nový projekt elegantní rezidence s apartmány a bazénem v klidné částí Lido di Jesola nedaleko Piazza Mazzini.

POLOHA: Nový rezort bude postaven v blízkosti Piazza Mazzini a parku Pegaso asi 12min chůze od moře. Lido di Jesolo je oblíbené letovisko na severu Itálie v oblasti Benátska. Letovisko je vyhlášené především pro nekonečné možnosti zábavy, dlouhou promenádu plnou obchodů lemující velké písčité pláže a noční život. Je tak ideální volbou pro rodiny s dětmi, ale i starší i mladší páry hledající aktivní dovolenou a odpočinek na pláži. Z Lido di Jesolo se jednoduše dostanete do Benátek. Z Prahy sem dojedete za asi 9 hodin jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Rezidence bude sestávat z 6 menších budov o dvou podlažích. V každé budově budou pouze 4 byty, takže celkově zde najdete 24 jednotek. Uprostřed rezortu bude postaven bazén obklopený relaxační zónou. Přízemní apartmány budou mít k dispozici malou zahrádku a ty v prvním patře balkóny s výhledem. Každý apartmán bude mít k dispozici jedno kryté parkovací místo. Všechny apartmány budou mít stejnou dispozici s obývacím pokojem ve stylu open-plan, 2 ložnicemi a koupelnou. Rezort bude vystaven dle nejnovějších stavebních metod a s použitím kvalitních materiálu s důrazem na udržitelnost a energetickou úsporu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528