Zpět na výpis

Nová rezidence s apartmány blízko lanovky, Tauplitz

1-2
ID: AT0074

Nové, moderní horské apartmány bez povinnosti pronájmu v neopakovatelné poloze pouze 5 minut chůze od lanovky ve středisku Tauplitz...

Čtěte více

4 321 600 Kč - 12 316 560 Kč

160 000 € - 456 000 €

146 813 £ - 418 418 £

187 830 $ - 535 316 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní architektura, světlé pokoje a skvělá dostupnost k vleků – to je nový, vysoce kvalitní projekt apartmánů, který vyroste v samém centru Tauplitzu pouze 5 minut chůze od hlavní lanovky místního lyžařského střediska s 43 km sjezdovek. Před projektem bude mít navíc zastávku turistický vláček, kterým se lze k lanovce také přepravit. Půvabná lokalita zve v zimě k lyžování a v létě k pěší turistice nebo cykloturistice k jednomu z mnoha místních jezer. V rezidenci je možné volit mezi apartmány o ploše od 39 do 108 m². Byty budou mít 1 nebo 2 ložnice a prostorné terasy nebo zahrady. Moderní dispoziční řešení se řídí ověřenými konstrukčními požadavky na ideální bydlení. Velký důraz se na klade na osobní preference majitele apartmánu a na široké možnosti, jak přizpůsobit apartmán svým představam a potřebám. V závislosti na fázi výstavby jsou možné klientské změny. K bytu je nutné přikoupit parkovací stání (k dispozici jsou buď stání v podzemní garáží nebo krytá venkovní stání). Pro náročnější klienty je možné u stání zřídit nabíjecí stanici pro elektroauto. Možnost volit mezi 2 až 4 balíčky vybavení. Balíček Living zahrnuje elektricky ovládané rolety, balíček Living Plus kromě rolet zahrunuje vysoce kvalitní značkovou kuchyni. V některých apartmánech je navíc možné ještě volit mezi balíčkem Wellness, který zahrnuje vybavení saunou, nebo Wellness Plus, který kromě sauny zahrnuje ještě vířivku na terasu. Výstavba začne na jaře 2019 a bude dokončena v roce 2020. Apartmány jsou bez povinnosti pronájmu, ale pronajímat se mohou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247