Zpět na výpis

Poslední byt bez povinného pronájmu Tauplitz

1-2
ID: AT0074

V této nové rezidenci zbývá již jen jeden apartmán o ploše 83m2 s 1-2 ložnicemi. Na rozdíl od jiných projektů v okolí zde není povinný pronájem...

Čtěte více

9 765 165 Kč

383 700 €

323 961 £

445 207 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní architektura, světlé pokoje a skvělá dostupnost k vleků – to je nový, vysoce kvalitní projekt apartmánů, který vyroste v samém centru Tauplitzu pouze 5 minut chůze od hlavní lanovky místního lyžařského střediska s 43 km sjezdovek. Před projektem bude mít navíc zastávku turistický vláček, kterým se lze k lanovce také přepravit. Půvabná lokalita zve v zimě k lyžování a v létě k pěší turistice nebo cykloturistice k jednomu z mnoha místních jezer. V rezidenci je možné volit mezi apartmány o ploše od 39 do 108 m². Byty budou mít 1 nebo 2 ložnice a prostorné terasy nebo zahrady. Moderní dispoziční řešení se řídí ověřenými konstrukčními požadavky na ideální bydlení. Velký důraz se na klade na osobní preference majitele apartmánu a na široké možnosti, jak přizpůsobit apartmán svým představam a potřebám. V závislosti na fázi výstavby jsou možné klientské změny. K bytu je nutné přikoupit parkovací stání (k dispozici jsou buď stání v podzemní garáží nebo krytá venkovní stání). Pro náročnější klienty je možné u stání zřídit nabíjecí stanici pro elektroauto. Možnost volit mezi 2 až 4 balíčky vybavení. Balíček Living zahrnuje elektricky ovládané rolety, balíček Living Plus kromě rolet zahrunuje vysoce kvalitní značkovou kuchyni. V některých apartmánech je navíc možné ještě volit mezi balíčkem Wellness, který zahrnuje vybavení saunou, nebo Wellness Plus, který kromě sauny zahrnuje ještě vířivku na terasu. Výstavba začne na jaře 2019 a bude dokončena v roce 2020. Apartmány jsou bez povinnosti pronájmu, ale pronajímat se mohou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247