Zpět na výpis

Nová moderní vila, Mijas

4 1 8 400m
ID: SP0588

Nová moderní vila se čtyřmi ložnicemi, zahradou bazénem umístěná v malebném letovisku Mijas zhruba 10 minut jízdy autem od moře...

Čtěte více

22 066 225 Kč

895 000 €

780 995 £

884 631 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nová moderní vila inspirovaná skandinávskou kvalitou a minimalistickým designem byla postavena s nejlepšími standardy v oblasti energetické účinnosti a materiálů. Nemovitost se nachází v letovisku Mijas, zhruba 10 minut jízdy od moře. Tato moderní vila, která byla navržena k celoročnímu využití s maximálním pohodlím. Nemovitost má užitnou plochu 425 m2 + 35 m2 terasa a nabízí otevřené prostory, velké posuvné skleněné dveře a funkční uspořádání se 4 ložnicemi a 3 koupelnami. Venkovní prostor tvoří pozemek 875 m2, na kterém se rozkládá terasa, zahrada a velký bazén. Hostům je k dispozici samostatná ložnice s příslušenstvím. Po technické stránce mají všechna okna a dveře kvalitní hliníkové rámy, trojsklo, které v létě blokuje UV záření a v zimě izoluje dům od hladu. Celým domem se táhne kvalitní dlažba, která pokrývá i terasu. Funguje zde podlahové vytápění. Letovisko Mijas patří k nejkrásnějším střediskům v Andalusii. Patří k tzv. Ruta de los Pueblos Blancos, neboli Cestě bílých vesniček. Ty se vyznačují svými bílými, květinami zdobenými domky a úzkými klikatými ulicemi. Nachází se zde menší vodní park „Parque Acuático Mijas“. Malaga je odsud vzdálena 30 km, Marbella 35 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247