Zpět na výpis

Nová luxusní vila s bazénem, Forte dei Marmi

6 1
ID: IT0804

Nově postavená luxusní vila v severní části Toskánska ve vyhledávané prestižní lokalitě v oblasti Forte dei Marmi a jen 30 minut jízdy od letiště v Pise...

Čtěte více

51 800 000 Kč

2 000 000 €

1 727 127 £

2 407 063 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nová exkluzivní vila na prodej je situována v oblasti Forte dei Marmi – Pietrasanta, zkrátka v jedné z nejlepších a nejvyhledávanějších lokalit ve Versilii v Toskánsku.

POLOHA: Oblast Forte dei Marmi a okolí patří mezi vyhledávané luxusní toskánské letovisko a také jako skvělý výchozí bod pro objevování sevrního Toskánska. To vše navíc jen 30 minut jízdy od letiště v Pise.

NEMOVITOST: Tato právě dokončená vila má dvě podlaží a přístavbu. V přízemí je prostorný obývací pokoj s výhledem na velkou a krásnou terasu u bazénu, kuchyň, 3 ložnice, šatna, technická místnost a 3 koupelny. V první patře jsou další 3 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Ze dvou ložnic je pak vstup na terasu s krásným výhledem. Přístavba o velikosti 45 m2 a lze je využít jako soukromé wellness.

Na pozemku o velikosti 3000 m2 je bazén se solnou filtrací..

Výhodná poloha, nejvyšší standard provedení a technologií nebo otevřený výhled do zahrady a okolní krajiny – to vše dělá z této vily skvělou investiční příležitost.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247