Zpět na výpis

Nová luxusní vila s bazénem, Forte dei Marmi

6 1
ID: IT0804

Nově postavená luxusní vila v severní části Toskánska ve vyhledávané prestižní lokalitě v oblasti Forte dei Marmi a jen 30 minut jízdy od letiště v Pise...

Čtěte více

54 460 000 Kč

2 000 000 €

1 806 002 £

2 364 228 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nová exkluzivní vila na prodej je situována v oblasti Forte dei Marmi – Pietrasanta, zkrátka v jedné z nejlepších a nejvyhledávanějších lokalit ve Versilii v Toskánsku.

POLOHA: Oblast Forte dei Marmi a okolí patří mezi vyhledávané luxusní toskánské letovisko a také jako skvělý výchozí bod pro objevování sevrního Toskánska. To vše navíc jen 30 minut jízdy od letiště v Pise.

NEMOVITOST: Tato právě dokončená vila má dvě podlaží a přístavbu. V přízemí je prostorný obývací pokoj s výhledem na velkou a krásnou terasu u bazénu, kuchyň, 3 ložnice, šatna, technická místnost a 3 koupelny. V první patře jsou další 3 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Ze dvou ložnic je pak vstup na terasu s krásným výhledem. Přístavba o velikosti 45 m2 a lze je využít jako soukromé wellness.

Na pozemku o velikosti 3000 m2 je bazén se solnou filtrací..

Výhodná poloha, nejvyšší standard provedení a technologií nebo otevřený výhled do zahrady a okolní krajiny – to vše dělá z této vily skvělou investiční příležitost.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247