Zpět na výpis

Nemovitost rozdělená na tři samostatné domky s výhledem na moře, Toskánsko

7 1 2 000m
ID: IT0528

Vila rozdělená na 3 samostatné domky nedaleko pláží s bazénem, vířivkou a možností turistického pronájmu uprostřed Versilie...

Čtěte více

39 312 750 Kč

1 590 000 €

1 370 546 £

1 680 607 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvělá příležitost ke koupi této krásné nemovitosti, kterých se na trhu mnoho neobjevuje. Nemovitostí je myšlena vila s bazénem rozdělená na 3 samostatné i domky, která byla postavena na kopci uprostřed oblasti Versilia v Toskánsku v provincii Lucca. Díky své panoramatické poloze mají všechny domky dech beroucí výhledy na moře. V docházkové vzdálenosti se také nacházejí známá přímořská letoviska jako je Pietrasanta, Forte dei Marmi, nebo Viareggio. Objekt, designovaný florentským architektem na počátku šedesátých let, je zasazen v zeleni mezi olivovníky a poskytuje dostatek soukromý, stejně jako nádherné pohledy do krajiny, nebo na celé pobřeží a moře. Celková užitná plocha nemovitosti činí 362 m2, plocha pozemku 5 000 m2. Ve třech domcích najdete 3,4 a 5 hlavních pokojů se 7 dvoulůžkovými ložnicemi a 6 koupelen. Každý domek je vybaven moderním komfortem jako je alarm, klimatizace a vkusné vybavení. Všechny domky byly navíc před několika lety renovovány. Každá jednotka byla velmi pečlivě architektonicky navržena tak, aby poskytovala dostatek soukromí při stolování na prostorných terasách a zároveň okouzlující výhledy. Každý z domků má vlastní krb a je opatřen zajímavými architektonickými detaily jakými jsou panoramatická okna, která propouštějí dovnitř světlo, dřevěná mezipatra a různé výškové úrovně v interiéru. Nový bazén, který dominuje celému prostoru, je snadno dosažitelný z každé jednotky po krásné cestě mezi olivovníky a zelení a nabízí nádherné výhledy do krajiny. Pro hosty je k dispozici elegantní příjezdová cesta, ke každému domku, parkoviště, prádelna a TV sat systém. Najdou zde i venkovní vířivku s výhledem na moře a do zahrady. Vše je připraveno k okamžitému užívání. Nemovitost je určena zejména pro ty, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným a investovat do nemovitosti, kterou mohou nejen obývat, ale i pronajímat. To vše i s místním personálem, který se o vše postará. Objekty jsou umístěné v exkluzivní a výjimečné lokalitě a opatřené pečlivým designem ladícím s okolní, téměř snovou krajinou. Vzhledem k tomu, že jsou připraveny k okamžitému užívání, jde o velmi zajímavou a výhodnou investici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247