Zpět na výpis

Nedávno postavená vila v kopcích nad Imperií, Diano Marina

2 ano
ID: IT0307

Nedávno vystavěná vila nedaleko městečka Imperia v Ligurii s výhledem na Dianský záliv…

Čtěte více

12 800 450 Kč

470 000 €

429 228 £

554 997 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nedávno postavená vila se nachází v krásné krajině v kopcích, které oddělují městečka Imperia a Diano Marina. Dům leží jen 100m od hlavní silnice a autobusové zastávky, je z něj výhled na Dianský záliv a nabízí panoramatický výhled na Cervo. Vila má dvě nadzemní podlaží. V přízemí se nachází vstupní veranda, obývací pokoj s přilehlým kuchyňským koutem, ložnice a koupelny. V prvním patře se nachází druhá koupelna a terasa s výhledem na moře. Zahrada je již osázená, je zde vybudován zavlažovací systém, na pozemku je studna. Dům o velikosti 83 m² na pozemku o velikosti 800 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247