Zpět na výpis

Naprosto úžasná vila s výhledem na moře, Praia da Luz

5 1 ano
ID: PT0160

Naprosto úžasná a velice luxusní vila s dech beroucím výhledem na Atlantský oceán se nachází na půl cesty mezi vyhlášenými letovisky Praia da Luz a Burgau…

Čtěte více

67 525 000 Kč

2 500 000 €

2 293 960 £

2 934 849 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato naprosto úžasná, jižně orientovaná vila se nachází na velkém pozemku s bazénem a rozlehlou zahradou s nerušeným výhledem na moře, bazén a do zahrady. Vila je velmi prostorná a sestává z obývacího pokoje s jídelnou, prostorné a kompletně zařízené kuchyně a 5 dvoulůžkových ložnic, každá s vestavěnými skříněmi. Čtyři ložnice jsou umístěny v přízemí a nabízejí přímý přístup do zahrady a bazénu. V první patře se nachází pátá ložnice s vlastní koupelnou a se vstupem na prostornou krytou terasu s výhledem na moře a na bazén. V zahradách je mnoho původních divokých květin, keřů a stromů, které poskytují dostatek soukromí. Příjezd k vile je po dlouhé cestě až na nádvoří před domem, kde je kromě okrasných květin a pečlivě upravených keřů hlavní dominantou impozantní vchod. Dále je zde dvojgaráž s přímým vstupem do vily. Ta leží v dojezdové vzdálenosti od malebné rybářské vesnice a pláží oblíbeného letoviska Burgau a většího letoviska Praia da Luz.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247