Zpět na výpis

Naprosto úžasná vila s výhledem na moře, Praia da Luz

5 1 ano
ID: PT0160

Naprosto úžasná a velice luxusní vila s dech beroucím výhledem na Atlantský oceán se nachází na půl cesty mezi vyhlášenými letovisky Praia da Luz a Burgau…

Čtěte více

64 612 500 Kč

2 500 000 €

2 166 823 £

3 014 908 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato naprosto úžasná, jižně orientovaná vila se nachází na velkém pozemku s bazénem a rozlehlou zahradou s nerušeným výhledem na moře, bazén a do zahrady. Vila je velmi prostorná a sestává z obývacího pokoje s jídelnou, prostorné a kompletně zařízené kuchyně a 5 dvoulůžkových ložnic, každá s vestavěnými skříněmi. Čtyři ložnice jsou umístěny v přízemí a nabízejí přímý přístup do zahrady a bazénu. V první patře se nachází pátá ložnice s vlastní koupelnou a se vstupem na prostornou krytou terasu s výhledem na moře a na bazén. V zahradách je mnoho původních divokých květin, keřů a stromů, které poskytují dostatek soukromí. Příjezd k vile je po dlouhé cestě až na nádvoří před domem, kde je kromě okrasných květin a pečlivě upravených keřů hlavní dominantou impozantní vchod. Dále je zde dvojgaráž s přímým vstupem do vily. Ta leží v dojezdové vzdálenosti od malebné rybářské vesnice a pláží oblíbeného letoviska Burgau a většího letoviska Praia da Luz.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247