Zpět na výpis

Nádherný byt s výhledem na marinu v Cala d'Or

5 1 ano
ID: SP0520

Jedinečný a velmi prostorný apartmán se nachází na krásném místě s výhledem na marinu v Cala d'Or. Jedná se o výbornou investici, navíc s možností využívat společného bazénu v rezidenci...

Čtěte více

14 118 225 Kč

545 000 €

470 372 £

656 662 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný byt v přízemí o velikosti 207 m² se nachází u mariny v Cala d'Or, na kterou má také nádherný výhled. Byt vznikl sloučením původně dvou apartmánů a nyní nabízí celkem 5 ložnic, 5 koupelen, moderní kuchyni, prostorný obývací pokoj s jídelním stolem a se vstupem na krytou terasu (50 m²), kde je vířivka. K dispozici je klimatizace a vestavěné skříně. Majitelé apartmánu mohou využívat komunální bazén s výhledem na přístav. V blízkosti je několik výborných restaurací. Výborná investice!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247