Zpět na výpis

Nádherný byt s terasou a výhledem na moře, Alassio

2 1 ano
ID: IT0316

Luxusní apartmán ve velmi elegantní vile v Alassiu se může pochublit úchvatným výhledem na moře...

Čtěte více

22 107 200 Kč

820 000 €

753 381 £

958 890 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nádherný luxusní byt se nachází v druhém patře elegantní obytné budovy s výhledem na moře v Alassiu. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a 2 koupelen. Garáže jsou momentálně ve výstavbě, k dispozici budou během 12 až 15 měsíců. Společná zahrada a bazén, krásný výhled na moře z terasy. Plocha bytu je 80 m², plocha terasy je 20 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247