Zpět na výpis

Nádherný apartmán s výhledem na moře

2 1 ano 400m
ID: SP0599

Zrenovovaný slunný apartmán v soukromém kondominiu s bazény a zahradami s nádherným výhledem na moře v letovisku Benalmadena...

Čtěte více

10 584 575 Kč

415 000 €

349 718 £

483 689 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Slunný a prostorný apartmán se nachází v soukromém kondominiu postaveném teprve nedávno (rok 2017), které nabízí několik společných bazénů a zahrad v malebném letovisku Benalmadena. Byt je orientovaný na jihovýchod a je umístěn v prostředním patře budovy. Jeho majitelé zde provedli několik úprav jako jsou dřevěné podlahy, vestavěný nábytek, nebo zvětšení obývacího prostoru. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací místa + 1 komora. Užitná plocha bytu činí 111 m2 + terasa a skládá se z 2 ložnic, 2 koupelen, plně vybavené kuchyně a obývacího prostoru. Byt se prodává částečně zařízený. Apartmán má částečně krytou terasu 46 m2 s velkolepými výhledy na moře a nachází se v docházkové vzdálenosti od všech potřebných zařízení a vybavenosti kondominia. Po technické stránce zde nechybí klimatizace, dvojité prosklení oken, elektrické žaluzie, výtah, vstupní telefon, bezpečnostní brána a 24 hodinová bezpečnostní služba. Benalmadena se nachází asi 12 km od Malagy a skládá se ze tří částí: Benalmádena Pueblo, Benalmádena Costa, Arroyo de la Miel. Město je obklopeno z jedné strany mořem a ze strany druhé horou Calamorro, která se tyčí do výšky 750 metrů nad mořem a je z ní nádherný výhled na město i pobřeží Afriky. Okolí je tedy ideální pro pěší turistiku i cyklistiku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247