Zpět na výpis

Nádherný apartmán nedaleko města i pláže, Bibione

2 2 000m
ID: IT0551

Nový moderní apartmán s klimatizací v klidné čtvrti se společnou zahradou...

Čtěte více

4 564 500 Kč

179 000 €

152 399 £

212 847 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Zcela nový, moderně zařízený apartmán s klimatizací se nachází v pěkném domě zhruba 2 km od moře. Apartmán má pěknou terasu a výhled do ulice ukryté ve stínu stromů. Jeho součástí je i společná zahrada. Parkování je zde otevřené a je možnost zaparkovat v ulici u apartmánu. Interiér je velmi moderní a plně zařízený včetně pračky, grilu, mikrovlnné trouby a TV. , Užitná plocha činí 60 m2 a najdete zde 2 ložnice, 2 koupelny, obývací prostor s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a kuchyň. Terasa v přízemí je opatřená plastovou roletou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846