Zpět na výpis

Nádherný apartmán nedaleko města i pláže, Bibione

2 2 000m
ID: IT0551

Nový moderní apartmán s klimatizací v klidné čtvrti se společnou zahradou...

Čtěte více

4 786 460 Kč

179 000 €

163 892 £

211 146 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zcela nový, moderně zařízený apartmán s klimatizací se nachází v pěkném domě zhruba 2 km od moře. Apartmán má pěknou terasu a výhled do ulice ukryté ve stínu stromů. Jeho součástí je i společná zahrada. Parkování je zde otevřené a je možnost zaparkovat v ulici u apartmánu. Interiér je velmi moderní a plně zařízený včetně pračky, grilu, mikrovlnné trouby a TV. , Užitná plocha činí 60 m2 a najdete zde 2 ložnice, 2 koupelny, obývací prostor s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a kuchyň. Terasa v přízemí je opatřená plastovou roletou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247