Zpět na výpis

Nádherně zařízená luxusní vila s bazénem u Porto Cervo

4 1 ano
ID: IT1187

Nádherně vybavená vila s bazénem v oblasti Pevero na Costa Smeralda na Sardínii

Čtěte více

46 740 250 Kč

1 850 000 €

1 583 556 £

1 971 580 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velice ojedinělá nedávno postavená vila v krásném eklektickém stylu s bazénem v prestižní oblasti Pevero jen 7km od známého Porto Cervo.

LOKALITA Oblast Pevero je asi nejprestižnější lokalitou na celé Sardínii a soustřeďují se zde nejluxusnější vily. Movité majitele láká především kombinace klidu a soukromí, nádherné přírody a blízkosti ke světoznámému Porto Cervu. V oblasti je možné podnikat krásné procházky bujnou přírodou - oblíbená je stezka Pevero Health Trail. Milovníky golfu potěší golfové hřiště Pevero Golf Club. Letiště Costa Smeralda v Olbii je vzálené pouze 30min jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Atraktivní vila leží na pozemku o rozloze asi 1000m2 a má vnitřní výměru asi 350m2. Vnější architekturu charakterizují oblé tvary a hojné použití kamene a oblouků. U této vily zaujme také velice nápaditý vnitřní design a luxusní nábytek a doplňky, které byly navrženy volnou interpretací původního stylu Costa Smeralda. Z velkého obývacího pokoje je přístup přes francouzská okna na verandu. Součástí venkovního prostoru je také venkovní kuchyně zasazená do kamene. Uvnitř dále najdete 4 ložnice a 5 koupelen/WC. Z udržované zahrady s bazénem se nabízejí krásné pohledy do okolní přírody a na moře.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528