Zpět na výpis

Nádherné moderní vily v La Marina

3-4 1 ano
ID: SP0413

Moderní vily s velkou terasou a vlastním bazénem v La Marina…

Čtěte více

8 095 545 Kč - 8 338 950 Kč
299 835 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherné moderní vily se nachází v La Marina na Costa Blance. Domy se skládají ze 3 nebo 4 ložnic a 3 koupelen. Mají velkou terasu, velký pozemek, garáž, soukromý bazén a nabízí fantastický výhled na moře. Navíc si můžete vybrat z několika dokončovacích variant s velkým výběrem luxusních materiálů a přizpůsobit si dům svému vkusu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247