Zpět na výpis

Nádherná vila v první linii u moře na ostrově Solta

4 ano 10m
ID: CH0141

Luxusní vila s nádherným výhledem přímo u moře v klidné zátoce na ostrově Solta s terasou, ze které si můžete vychutnávat dechberoucí západy slunce...

Čtěte více

54 956 250 Kč

2 250 000 €

1 958 247 £

2 386 082 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila v první linii u moře, v moderním, ale tradičním stylu.

Vila se nachází v pěkné malé klidné zátoce chráněné před větry na ostrově Solta. Moře je jen 10 metrů od vily, která má velkou terasu s letní kuchyní, grilem a jídelnou, obývací prostor s velkou televizí, vířivkou a lehátky.

V interiéru v přízemí se nachází velký obývací pokoj, jídelna a kuchyň, v suterénu pak kinosál a společenská místnost obložená přírodním kamenem. V prvním patře jsou 4 luxusní ložnice s výhledem na moře. V domě je celkem 6 koupelen.

Vila má vlastní garáž a venkovní parkovací místo.

Architektura vily snoubící dohromady moderní a tradiční prvky poskytuje jedinečnou dalmatskou atmosféru ideální pro odpočinek a relaxaci.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247