Zpět na výpis

Nádherná vila v Mil Palmeras

2 1 1 000m
ID: SP0386

Luxusní nemovistost s vlastním bazénem

Čtěte více

12 105 040 Kč

449 000 €

412 522 £

525 051 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato okouzlující vila byla postavena v roce 2011 na nejvyšší možné úrovni. Dům se skládá z obývacího pokoje a jídelny s vybaveným kuchyňským koutem, dvou dvoulůžkových ložnic, rodinné koupelny a jedné ložnice s koupelnou. Na přilehlém pozemku se nachází velká terasa s posezením a s výhledem na soukromý bazén, dále je zde parkovací plocha pro tři auta. Objekt je vybaven klimatizací a nachází se přibližně 1 km od pobřeží.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247