Zpět na výpis

Nádherná vila u jezera Lago di Garda

5 1 30m
ID: IT0560

Nádherná vila s výhledem na jezero, pěti ložnicemi, salonky, barem, kulečníky a bazénem…

Čtěte více

111 262 500 Kč

4 500 000 €

3 878 905 £

4 756 434 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila na břehu jezera Lago di Garda je skutečným skvostem této oblasti. Nachází se zhruba 30 m od břehu jezera na pozemku o velikosti 5 730 m2. Pozemku vévodí velký bazén s vodopádem o rozloze 150 m2. Najdete zde i saunu a vířivku a přístřešek o rozloze cca 110 m2, který je plně vybavený grilem a vším potřebným pro barbeque. Na pozemku se nachází udržovaný trávník, zahrada s okrasnými rostlinami, olivovníky a ovocnými stromy rostoucími terasovitě směrem k jezeru. Nechybí ani uměle vybudovaný potůček proudící do jezera. Užitná plocha vily je přibližně 215 m2. Vila je přístupná skrze velmi pěkný portál po kamenném schodišti. Uvnitř se nachází několik salonků ideálních pro pořádání společenských akcí. V přízemí se rozkládá kuchyně, obývací pokoj s krbem a jídelní prostor. V prvním patře je herna se dvěma kulečníky a barem. Ve druhém patře se nacházejí 2 ložnice s veškerým příslušenstvím a pracovna s vlastní koupelnou, dále samostatný apartmán s obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou s hydromasáží. V podkroví jsou ještě 2 další ložnice s manželskou postelí a společnou koupelnou a salonkem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247