Zpět na výpis

Nádherná vila trullo s bazénem, Ceglie Messapica

5 1
ID: IT0759

Půvabná klasická nemovitost s domem typu trulli, s velkým bazénem a zahradou s olivovníky okouzlí každého milovníka jižní Itálie...

Čtěte více

11 497 125 Kč

465 000 €

400 820 £

491 498 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila typu trullo se nachází uprosřed pozemku o velikosti 2 hektarů na klidném místě v srdci údolí Itria, pouhých 5 minut jízdy od Ceglie Messapica v provincii Brindisi.

Nemovitost o ploše cca 200 m² sestává z trullo stavby, kde jsou 2 ložnice, 2 koupelny, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem. Dům má velkou, otevřenou terasu s kamenným stolem, dřevěnou pergolou, grilem a nádherným výhledem do okolní krajiny. Trullo dům představuje samostatnou jednotku a byl v posledních letech úspěšně pronajímán turistům. Na trullo dům navazuje sousedící dům, který má 2 samostatné vchody a sestává z 3 ložnic, 2 koupelen a z prostorné obytné kuchyně s jídelnou. Z kuchyně se vstupuje na další terasu s dřevěnou pergolou. Dům je vybaven solární panely pro ohřev vody, je zde také ústřední topení s kotlem na dřevo nebo na plyn. Na zahradě, kde rostou olivovníky a různé druhy ovocných stromů, je oplocený bazén s pergolou a relaxační zónou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247