Zpět na výpis

Nádherná vila s vlastním přístupem na pláž, Augusta

8 10m
ID: IT0732

Krásná zrenovovaná vila s 8 ložnicemi a velkou zahradou, odkud vede soukromý přístup na přírodní pláž v provincii Syrakusy, Augusta...

Čtěte více

15 767 750 Kč

590 000 €

538 755 £

698 151 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásnou elegantní vilu s 8 ložnicemi a s vlastním přístupem k moři, která je obklopena velkou zahradou. Tato nemovitost je umístěna v Augustě, v jedinečné a velmi vyhledávané lokalitě s typickou přímořskou krajinou. V okolí se nachází několik vil, některé jsou celoročně obývané. V současnosti zde probíhají renovační práce, momentálně se dokončuje nová fasáda a opravují se okna. Po jejich ukončení bude vila prodána včetně všech těchto úprav. Nemovitost má dvě podlaží a sklep a její užitná plocha činí cca 300 m2. V suterénu se nachází 2 pohodlné ložnice s koupelnou a kuchyňským koutem. Na vnější straně je prostor určený jako gril nebo ideální pro příjemné letní dny. V přízemí se nachází pohodlná vstupní hala, obývací pokoj s dvoulůžkem, přístup na terasu s nádherným výhledem na moře, 3 ložnice, dvě koupelny a kuchyň. V horním patře jsou další 3 ložnice, kuchyň a 2 koupelny. Všechny pokoje mají okna nebo mají přístup na terasu s výhledem na moře. Zahrada má rozlohu cca 2 700 m2 a je opatřena soukromou branou vedoucí k přírodní pláži.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247