Zpět na výpis

Nádherná vila s vlastním přístupem na pláž, Augusta

8 10m
ID: IT0732

Krásná zrenovovaná vila s 8 ložnicemi a velkou zahradou, odkud vede soukromý přístup na přírodní pláž v provincii Syrakusy, Augusta...

Čtěte více

15 540 600 Kč

590 000 €

527 444 £

699 995 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásnou elegantní vilu s 8 ložnicemi a s vlastním přístupem k moři, která je obklopena velkou zahradou. Tato nemovitost je umístěna v Augustě, v jedinečné a velmi vyhledávané lokalitě s typickou přímořskou krajinou. V okolí se nachází několik vil, některé jsou celoročně obývané. V současnosti zde probíhají renovační práce, momentálně se dokončuje nová fasáda a opravují se okna. Po jejich ukončení bude vila prodána včetně všech těchto úprav. Nemovitost má dvě podlaží a sklep a její užitná plocha činí cca 300 m2. V suterénu se nachází 2 pohodlné ložnice s koupelnou a kuchyňským koutem. Na vnější straně je prostor určený jako gril nebo ideální pro příjemné letní dny. V přízemí se nachází pohodlná vstupní hala, obývací pokoj s dvoulůžkem, přístup na terasu s nádherným výhledem na moře, 3 ložnice, dvě koupelny a kuchyň. V horním patře jsou další 3 ložnice, kuchyň a 2 koupelny. Všechny pokoje mají okna nebo mají přístup na terasu s výhledem na moře. Zahrada má rozlohu cca 2 700 m2 a je opatřena soukromou branou vedoucí k přírodní pláži.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247