Zpět na výpis

Nádherná vila s jedinečným výhledem na moře, Taormina

4 1 2 000m
ID: IT0689

Skvostná vila rozdělená na 3 budovy s bazénem, vířivkou, pozemkem a nádherným panoramatickým výhledem v Taormině...

Čtěte více

14 315 300 Kč

530 000 €

486 319 £

622 188 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná nabídka k prodeji či investici! Nabízíme k prodeji naprosto skvostnou panoramatickou vilu, která se nachází ve čtvrti Mastrissa v pohoří Taormina zhruba 2 km od moře. Tato nemovitost je rozdělena na tři budovy a zdobí ji různé terasy, ze kterých si můžete vychutnat neuvěřitelný výhled z Taorminy na Castelmola. Hlavní vila se rozkládá na třech podlažích. V přízemí se nachází velký obývací prostor s několika částmi vyhrazenými pro posezení a studovnu a reprezentativní koupelna. Celé prostředí je zdůrazněno zvláštní atmosférou, kterou umocňují velká panoramatická okna s výhledem na celé údolí. V prvním patře najdete 2 ložnice, každou s vlastní koupelnou. Ve druhém patře je umístěn kuchyňský kout s jídelním prostorem. Z této úrovně vede vstup přímo na velkou terasu, která je také velmi panoramatická. Druhá vila se rozkládá pouze na jedné úrovni a má otevřenou kuchyň, koupelnu a 1 ložnici s manželskou postelí. Třetí budova je určena pro personál a najdete zde kuchyň, 1 ložnici a koupelnu. Vnější část vily je nádherná a okouzlí vás až do posledního detailu. Jsou zde velké terasy, zelené plochy, bazén a vířivka. V této části se také nachází parkoviště. Tato vila je díky své atmosféře a dokonalosti skutečnou perlou na trhu realit. Taormina je menší historické město v obci Messina. Hlavní památkou je zde řecké divadlo, které bylo založeno ve 3. st. př.n.l. a později přestavěno Římany. Hlavní ulicí v Taormině je promenáda Corso Umberto I. s historickými paláci, obchody a restauracemi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247