Zpět na výpis

Nádherná vila s jedinečným výhledem na moře, Taormina

4 1 2 000m
ID: IT0689

Skvostná vila rozdělená na 3 budovy s bazénem, vířivkou, pozemkem a nádherným panoramatickým výhledem v Taormině...

Čtěte více

13 697 850 Kč

530 000 €

459 367 £

639 161 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná nabídka k prodeji či investici! Nabízíme k prodeji naprosto skvostnou panoramatickou vilu, která se nachází ve čtvrti Mastrissa v pohoří Taormina zhruba 2 km od moře. Tato nemovitost je rozdělena na tři budovy a zdobí ji různé terasy, ze kterých si můžete vychutnat neuvěřitelný výhled z Taorminy na Castelmola. Hlavní vila se rozkládá na třech podlažích. V přízemí se nachází velký obývací prostor s několika částmi vyhrazenými pro posezení a studovnu a reprezentativní koupelna. Celé prostředí je zdůrazněno zvláštní atmosférou, kterou umocňují velká panoramatická okna s výhledem na celé údolí. V prvním patře najdete 2 ložnice, každou s vlastní koupelnou. Ve druhém patře je umístěn kuchyňský kout s jídelním prostorem. Z této úrovně vede vstup přímo na velkou terasu, která je také velmi panoramatická. Druhá vila se rozkládá pouze na jedné úrovni a má otevřenou kuchyň, koupelnu a 1 ložnici s manželskou postelí. Třetí budova je určena pro personál a najdete zde kuchyň, 1 ložnici a koupelnu. Vnější část vily je nádherná a okouzlí vás až do posledního detailu. Jsou zde velké terasy, zelené plochy, bazén a vířivka. V této části se také nachází parkoviště. Tato vila je díky své atmosféře a dokonalosti skutečnou perlou na trhu realit. Taormina je menší historické město v obci Messina. Hlavní památkou je zde řecké divadlo, které bylo založeno ve 3. st. př.n.l. a později přestavěno Římany. Hlavní ulicí v Taormině je promenáda Corso Umberto I. s historickými paláci, obchody a restauracemi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247