Zpět na výpis

Nádherná vila s bazénem, Parco di Rimigliano

5 1 200m
ID: IT0547

Nádherná vila s bazénem umístěná v prestižní lokalitě Parco di Rimigliano na velkém pozemku nedaleko pláže...

Čtěte více

22 950 400 Kč

880 000 €

761 662 £

1 060 555 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila se nahází v prestižní lokalitě Parco di Rimigliano a je obklopena pozemkem o rozloze 1 500 m2. Pouhých 200 m odsud se nachází pláž. V parku najdete mnoho relaxačních zón a také krásný bazén s vířivkou, vodopádem, relaxačními lehátky a posezením ve vlnách, které je situováno proti směru plavání. Zároveň jsou zde predispozice pro venkovní kuchyň. Vilu obklopuje z obou stran pěkná veranda, přes kterou vede vstup dovnitř. Užitná plocha činí 300 m2 a skládá se z obývacího pokoje s krbem a podlahou z parket, samostatné jídelny, která by mohla posloužit jako další pokoj, kuchyně a koupelny. Prostřednictvím vstupu do prostoru pro spaní nás prohlídka zavede ke 2 dvoulůžkovým ložnicím s vlastními koupelnami. Po dřevěném schodišti, které vede do malé věžičky nahoře, se pak dostaneme k dvoulůžkovému pokoji s vlastní koupelnou. Přímo do vchodu v přízemí vede vstup do suterénu, kde se nachází druhý prostorný obývací pokoj, 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna a další dvoulůžkový pokoj s koupelnou. V zadní části vily se nachází ještě další veranda, která slouží jako relaxační a sportovní prostor a na druhé straně najdete prádelnu. Dům je propracován do každého detailu. Jsou zde elektrické rolety, trámové stropy, jako materiál sloužil výhradně mramor v travertinu. Zároveň je vila i dobře chráněna bezpečnostním systémem s volumetrickým alarmem se senzory kolem domu a v zahradě. K dispozici jsou 3 parkovací místa přímo u vchodu, 1 parkovací místo v přední části vily a garáž.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247