Zpět na výpis

Nádherná usedlost obklopená vinicemi s výhledem na historickou Volterru, Pomarance

5 1
ID: IT0436

Pěkná usedlost s vlastními vinicemi uprostřed toskánských kopců, které lákají k odpočinku a procházkám, skýtá výhled na historickou Volterru…

Čtěte více

33 566 400 Kč

1 295 000 €

1 145 924 £

1 507 789 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásně zrekonstruovaná usedlost s výhledem na historickou Volterru se nachází uprostřed toskánských kopců a je ideálním místem pro odpočinek a klidné chvíle v přírodě i pro početnější rodinu. K dispozici je několik zastřešených míst, prostor ke grilování, hřiště pro děti a parkovací místo pro auto. Bazén je postaven v místě s krásným panoramatickým výhledem. Obytná plocha čítá cca 500 m² a je rozdělena na hlavní obydlí pro majitele, které se skládá z kuchyně, obývacího pokoje s krbem a přístupem do vinného sklepa, ložnice a koupelny, a hostovské prostory. Zde se nachází velký obývací pokoj s kuchyní a čtyři ložnice, každá vybavena vlastní koupelnou. Celý pozemek se rozkládá na cca deseti hekterech (5 ha vinic a olivového háje a zbytek úrodná půda). Na pozemku se nachází stará zrekonstruovaná stodola, která je v současné době využívána k uskladnění nářadí, park s bázenem, vinný sklep s klimatizační technikou a vybavením pro plnění láhví a uskladnění vína a oleje. Nemovitost využívá geotermální energii.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247