Zpět na výpis

Nádherná usedlost nedaleko historického centra, Jávea

4 1
ID: SP0555

Nádherná usedlost nedaleko historického centra městečka Javea se sadem a krásnou zahradou...

Čtěte více

28 328 500 Kč

1 060 000 €

967 933 £

1 254 306 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento klenot středomořské architektury se nachází v městečku Javea, jen pár minut chůze od jeho historického centra. Nemovitost je obklopena rovným pozemkem o rozloze 3 500 m2, na kterém se zelená krásná zahrada se sadem s ovocnými stromy, za níž se tyčí skalnaté pohoří. Nemovitost je dvoupodlažní a její užitná plocha činí 350 m2. Kromě překrásné architektury, která respektuje tradiční prvky jako jsou dřevěné trámy, terakotové podlahy a kamenné oblouky nabízí nádherné panoramatické výhledy. V přízemí se rozkládá velkorysý obývací pokoj, jídelna, samostatná kuchyň a 1 WC. Z venkovní strany přízemí obklopuje pěkná a velká krytá terasa s arkádami obloženými kamenem. V prvním patře najdete 4 ložnice a 2 koupelny. Na terase se rozkládá krásný bazén. Javea je pobřežní město, které spadá pod provincii Alicante. Nachází se mezi dvěma skalními mysy Cap de Sant Martí a Cap Sant Antoni, které svírají dlouhou pěknou pláž. Město se skládá ze tří částí: Starého města, přístavu a pláže Arenal. Ulice Starého města jsou lemovány panskými domy se zdobenými balkony, najdete zde i gotický kostel Iglesia de San Bartolomé z 15. století, nebo etnografické archeologické muzeum. Javea žije nočním životem. Najdete zde mnoho barů a diskoték, které se soustřeďují podél pobřeží mezi pláží Arenal a přístavem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247