Zpět na výpis

Nádherná usedlost nedaleko historického centra, Jávea

4 1
ID: SP0555

Nádherná usedlost nedaleko historického centra městečka Javea se sadem a krásnou zahradou...

Čtěte více

26 971 700 Kč

1 060 000 €

892 364 £

1 193 438 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento klenot středomořské architektury se nachází v městečku Javea, jen pár minut chůze od jeho historického centra. Nemovitost je obklopena rovným pozemkem o rozloze 3 500 m2, na kterém se zelená krásná zahrada se sadem s ovocnými stromy, za níž se tyčí skalnaté pohoří. Nemovitost je dvoupodlažní a její užitná plocha činí 350 m2. Kromě překrásné architektury, která respektuje tradiční prvky jako jsou dřevěné trámy, terakotové podlahy a kamenné oblouky nabízí nádherné panoramatické výhledy. V přízemí se rozkládá velkorysý obývací pokoj, jídelna, samostatná kuchyň a 1 WC. Z venkovní strany přízemí obklopuje pěkná a velká krytá terasa s arkádami obloženými kamenem. V prvním patře najdete 4 ložnice a 2 koupelny. Na terase se rozkládá krásný bazén. Javea je pobřežní město, které spadá pod provincii Alicante. Nachází se mezi dvěma skalními mysy Cap de Sant Martí a Cap Sant Antoni, které svírají dlouhou pěknou pláž. Město se skládá ze tří částí: Starého města, přístavu a pláže Arenal. Ulice Starého města jsou lemovány panskými domy se zdobenými balkony, najdete zde i gotický kostel Iglesia de San Bartolomé z 15. století, nebo etnografické archeologické muzeum. Javea žije nočním životem. Najdete zde mnoho barů a diskoték, které se soustřeďují podél pobřeží mezi pláží Arenal a přístavem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247