Zpět na výpis

Nádherná luxusní vila, Makarská riviéra

4 1 ano 1 000m
ID: CH0017

Krásná vila na Makarské riviéře v klidné lokalitě s bazénem, vinným sklepem, saunou a posilovnou slibuje dechberoucí výhledy a jedinečný komfort…

Čtěte více

18 256 000 Kč

700 000 €

605 868 £

843 623 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní patrová vila, jejíž plocha je 400 m2, je vzdálená 1 km od moře. Celá vila je moderně vybavena a zařízena do posledního detailu. Přízemí tvoří otevřený prostor, kde se nachází kuchyně s jídelnou a velkým obývacím pokojem. Celý prostor je krásně světlý a plný denního světla díky množství oken i otevřeným příčkám. Myšlenku volného prostoru podporuje i otevřená galerie, na níž vedou vzdušně působící schody. V patře jsou k dispozici 4 ložnice, všechny s vlastní koupelnou. Ve sklepě vily se nachází sauna, posilovna a vinný sklípek a odpočinek naleznete také u bazénu či na na terase, ze které si vychutnáte jedinečné panoramatické výhledy na hory, olivové háje, moře a ostrovy. Pozemek okolo vily má 900 m2 a nechybí zde garáž.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247