Zpět na výpis

Nádherná luxusní vila, Makarská riviéra

4 1 ano 1 000m
ID: CH0017

Krásná vila na Makarské riviéře v klidné lokalitě s bazénem, vinným sklepem, saunou a posilovnou slibuje dechberoucí výhledy a jedinečný komfort…

Čtěte více

18 014 500 Kč

700 000 €

605 001 £

778 601 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní patrová vila, jejíž plocha je 400 m2, je vzdálená 1 km od moře. Celá vila je moderně vybavena a zařízena do posledního detailu. Přízemí tvoří otevřený prostor, kde se nachází kuchyně s jídelnou a velkým obývacím pokojem. Celý prostor je krásně světlý a plný denního světla díky množství oken i otevřeným příčkám. Myšlenku volného prostoru podporuje i otevřená galerie, na níž vedou vzdušně působící schody. V patře jsou k dispozici 4 ložnice, všechny s vlastní koupelnou. Ve sklepě vily se nachází sauna, posilovna a vinný sklípek a odpočinek naleznete také u bazénu či na na terase, ze které si vychutnáte jedinečné panoramatické výhledy na hory, olivové háje, moře a ostrovy. Pozemek okolo vily má 900 m2 a nechybí zde garáž.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247