Zpět na výpis

Nádherná kamenná vila v Toskánsku, Casale Marittimo

3
ID: IT0364

Nová kamenná vila s úchvatným výhledem na typickou toskánskou krajinu se nachází nedaleko Casale Marittimo v Toskánsku…

Čtěte více

38 602 500 Kč

1 500 000 €

1 296 430 £

1 668 432 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nová vila se nachází na panoramatickém místě s úžasným výhledem na moře a s rozlehlým pozemkem (13 000 m²) s parkovou úpravou a se 150 olivovníky. Dům se skládá ze vstupu, obývacího pokoje a s krbem, kuchyně, 2 ložnic, 2 koupelen a technické místnosti. V suterénu se nachází další ložnice, koupelna, prádelna a další prostor k využití. Moře a středověké vesnice Bolgheri, Castagneto Carducci nebo Guardistallo jsou vzdálené 5 - 15 minut jízdy autem. Nejblíže je Casale Maritime, kam se dostanete během 5 minut. Casale Marittimo je krásná středověká vesnice, která se nachází na kopci s výhledem do údolí řeky Ceciny (Val di Cecina), které je známé svou nádhernou toskánskou krajinou s vlnitými kopečky, které nabízí jedinečné výhledy do panenské krajiny. Je to stále ještě jedna z méně rozvinutých částí Toskánska nedotčená přílišným rozvojem turistického ruchu. Malá historická městečka, která najdete skoro každých deset kilometrů nabízí klasické toskánské obchůdky a restaurace. Na samotách mezi nimi jsou historické kamenné domy s velkými pozemky, na kterých jsou často olivové háje a vinice. Je to ryzí Toskánsko, zároveň ne příliš vzdálené moři a letiště v Pise.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247