Zpět na výpis

Prostorná vila jen 150 metrů od pláže na Sicílii

3 150m
ID: IT0385

Příjemná vila blízko moře na Sicílii určena k rekonstrukci…

Čtěte více

174 960 000 Kč

6 750 000 €

5 972 962 £

7 859 132 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato velká vila se nachází jen 150 metrů od krásné pláže Selinunte a jen 500 metrů od vstupu do archeologického parku Selinunte. V přízemí je vstupní hala, kuchyň, obývací pokoj, garáž a malá zahrada. V prvním patře jsou 3 ložnice, 3 koupelny, technická místnost s oknem a balkon s nádherným výhledem na moře. Vila je určena spíše k rekonstrukci. Okolí je velmi malebné a blízkost pláže dává tušit, že se jedná o ideální místo k dovolené. Navíc, na letiště v Catanii se dostanete během 90 minut.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247