Zpět na výpis

Modernizovaný byt u jezera Como

1
ID: IT0040

Čtěte více

5 879 500 Kč

220 000 €

200 892 £

260 328 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento romantický byt o ploše 60m2 se nachází ve známé Varenně, která je součástí tzv. zlatého trojúhelníku, čili nejkrásnější části jezera Como. Byt má částečný výhled na jezero, od kterého je vzdálen jen 50m. Byt je v prvním patře a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem ložnice, koupelny s moderní sprchou. Nemovitost je v centru města, které nabízí výborné restaurace, spoustu obchodů a barů, velmi frekventované lodní spojení do ostatních míst jezera. Je skvělou investicí, pokud uvažujete o částečném pronájmu. Vzdálenost z ČR je 9 hodin jízdy autem nebo lze doletět na jedno z milánských letišť přímo z Prahy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247