Zpět na výpis

Moderní vily u moře na prodej, Tatlisu

3-4 1 ano 20m
ID: NC0005

Čtěte více

8 689 084 Kč

335 227 €

296 637 £

390 310 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto nádherné nové vily se nachází přímo u moře a součástí projektu je soukromá pláž, která může být užívána pouze majiteli 20 vil v tomto komplexu. Luxusní vily o ploše 206m2 se nachází na severním Kypru (prosperující země, která nemá ekonomické problémy jako jižní Kypr) 20 minut od nejbližšího golfového hřiště a jachtového přístavu. V nabídce jsou vily se 3 ložnicemi a 3 koupelnami a vily se 4 ložnicemi a 4 koupelnami. Vily maji klimatizaci a topení, mramorové podlahy, každá vila má vlastní bazén. Vily mají nádherný výhled na moře a na hory.Necelou hodinu jízdy od několika mezinárodních letišť s dobrým spojením z ČR a sousedních zemí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247