Zpět na výpis

Moderní vila ve Španělsku u moře v Polop de la Marina

3 1
ID: SP0304

Vila se soukromým bazénem na pozemku 420 m2, s nádherným okolím

Čtěte více

6 468 750 Kč

250 000 €

221 859 £

292 704 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Fantastická moderní vila se nachází v Polop de la Marina (Costa Blanca). Samostatně stojící nemovitosti mají 3 ložnice, soukromý bazén, volitelný sklep cca 100 m2. Vily se nacházejí v soukromé obytné oblasti s nádhernou okolní přírodou, a poskytují místo k životu po celý rok. Můžete si zde užívat klidu, aniž byste se vzdaly veškerých vymožeností.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247